مطالب پیشنهادی

نرم‌افزار ام‌آر‌آی به سرعت در حال رشد است

راه‌حل‌های نرم‌افزاری واقعی MRI Software مستقر در بریتانیا، یک خرده‌فروش، صاحبخانه‌ها و بدنه‌های تجزیه‌وتحلیل‌کننده کاملاً شبیه‌ساز و ساختگی (AI) را خریداری کرده است.
این صنعت در سال 2002 تاسیس شد و دارای بزرگترین و گسترده ترین کتاب سفید در صنعت است.
450 مشتری از بیش از 3000 سایت عبور می کنند.
با خرید Springboard، MRI مجموعه راه‌حل‌های [محافظت‌شده از ایمیل] خود، که در حال حاضر به ۵۰۰ خرده‌فروش، مالک و اپراتور در سراسر جهان خدمات می‌دهد.
با بهره‌گیری از نرم‌افزار plug-and-play، شبکه‌های سینماتوگراف و الگوریتم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، دانش بی‌درنگ و بینش‌های غیرقانونی را ارائه می‌کند و به ذینفعان امکان می‌دهد تا مکان‌ها و مقصدهای دوگانه عملیات و نتایج را بهینه کنند.
به طور مداوم فعالیت ها را اندازه گیری می کند و الگوهای رفتاری و جمعیت شناختی ناشناس را ثبت می کند - متناسب و - و این را از طریق یک پلت فرم گزارش جامع و آسان برای استفاده ارائه می دهد.
پاتریک گیلانی، نرم‌افزار MRI topflight، گفت: "Springboard یک عارضه جانبی MRI است که پیشنهادات ما و انتشار آنها را تضمین می‌کند و مشتریان بینش عمیق‌تری درباره تصمیم‌گیری‌های استخدامی خود دریافت می‌کنند.
"در تغییرات پس از همه‌گیری چشم‌انداز، رستگاری در فروشگاه به طور فزاینده‌ای بحرانی شده است، و مکان‌ها تجربه‌ای بازتعریف شده برای خریدار و میهمان هستند.
زمینه‌های باور غیرمجاز و هوشمندانه اسپرینگ‌بورد، سهامداران را قادر می‌سازد تا خریدار و تعامل، نرخ نگه‌داری و آمیزش و.
.
.
در نهایت، فرضی بین تجارت الکترونیک و آجر و ملات.
" استیو بوث، پیشین اسپرینگ برد، افزود: «مشتریان ما ام‌آرآی و نمونه کارها را راحت می‌کنند، و ما راه‌حل‌های خود را به جامعه مشتریان آن‌ها ارائه می‌کنیم.
"Fotfall یک عملکرد تجاری چندجانبه است و حقایق به کسب و کارها کمک می کند سریعتر تصمیم گیری کنند که عملیات و درآمد را بهینه می کند.
ما به همراهی تیم MRI ادامه دادیم.
" Springboard تایید کرد که وقفه مشتریان در حال نصب را به تاخیر انداخت.