مطالب پیشنهادی

(تمرکز خبر) Disney+ بازی کالایی با محتوای K OTT می سازد

نوشته کیم یون جونگ

سنگاپور، 2 دسامبر (یونهاپ) -- درام‌ها و فیلم‌های کره‌ای برای مخاطبان گسترده‌تری، دیزنی کره‌ای بازار آن است.

«بازی ماهی مرکب» نتفلیکس، بینندگان سوار بر اسب در حال تماشای ژانرهای هیجانی کره‌ای و رام‌کام‌هایی هستند که از پلتفرم‌های بالا (OTT) پخش می‌شوند.

که در نوامبر ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد، Disney+ دارای کتابخانه‌های فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی، و فیلم‌های Marvel، فرنچایز Wars و استودیوهای بازیگری است.

پایگاه را شاد کنید، Disney+ یک درام و مستند کره‌ای پر ستاره K-pop BTS را در طول ترم نیمسالی که دیزنی روز پنجشنبه سنگاپور را پذیرفت، ارائه کرد.

موافقت کره‌ای و عمیق‌ترین وقفه‌ها در رویداد امسال، که از برنامه‌های 50 آسیا-اقیانوسیه مطابق با 2023، 12 کره به تنهایی پرده برداری کرد.

لوک.
کانگ، شرکت والت دیزنی آسیا پاسیفیک، فضای کاری روی تولید محتوای محلی متمرکز شده است، زیرا درام‌های کره‌ای بر فراز مخاطبان بالا می‌روند و بازار را سرنگون می‌کنند.

«ما بینندگانمان، همه دیزنی، مارول، جنگ‌ها و پیکسار را که در سطح جهانی دارای برند هستند، تا زمانی که کارها پیش می‌رود، داستان‌های محلی تولید می‌کنند که آن‌ها، برای ایجاد تعادل بیش از حد آن داستان‌ها در سطح جهانی،» کانگ در جریان انفجار سندز چهارشنبه.

هزینه پروژه‌های هالیوود، درام‌های کره‌ای ۱۰ نمودار امسال، و آنها، «وکیل فوق‌العاده وو» و «نارکو مقدسین»، منتقدان و بینندگان را تشویق می‌کنند.

p>

دیزنی پلاس، کره ای «دهان بزرگ»، «موسیقی متن شماره 1» و «In the Soop: Friendcation» طبق گفته این شرکت، سه عنوان برتر آسیا و اقیانوسیه امسال بودند.

< /p>

درام‌های K، همکاری‌های Disney+ موجودی باکیفیت را ایجاد می‌کنند که رتبه را به مخاطبان تبدیل می‌کند.

«طعم و رضایت کسب‌شده کره‌ای، TLC را جذب می‌کند و قبلاً هم تلاش می‌کند، " کیم سو یون، مدیر عامل شرکت دیزنی + کره، در طول این رویداد.
"برنامه های دیزنی اغلب با ترکیب راحت کره ای خود، با همکاری انجام می شود.
سازندگان، داستان سرایی و ارائه دنیا را آغاز کنند.
"

از جمله درام های کره ای مورد انتظار می توان به "Connect" به کارگردانی فیلمساز ژاپنی Miike Takashi و با بازی بازیگران کره ای Jung Hae-in و Kyung-pyo اشاره کرد.
Big Bet، که بدل چوی مین سیک 26 سال دارد.

"Moving" بر اساس وبتون، با بازی ریو سونگ-ریونگ، زو این سونگ و چا ته هیون و "Call Love.
" با بازی کیم یونگ کوانگ و سونگ کیونگ، سال.

به همین ترتیب، دستاوردهای مستند BTS رخ می‌دهد که سوپرگروه کی‌پاپ و داستان‌هایی را که مربوط به اولین حضور جی‌هوپ است، بازخوانی می‌کند.
و سه پلتفرم OTT داخلی - Tving، Wavve و Coupang Play.

بر اساس فهرست ردیاب برنامه collectanea، کاربران انتقالی دیزنی پلاس در اکتبر 1.
79 بودند که نتفلیکس 11.
36 میلیون، Tving 4.
3 میلیون، Wavve's Play 4.
16 است.
3.
54 میلیون.

[email protected]
co.
kr
(END)