مطالب پیشنهادی

مرکز خرید عمده کت و شلوار

ابتدا وارد بخش ثبت نام شده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید، این مرحله برای آن است که در هنگام سفارش در هر زمان نیاز به وصول مجدد اطلاعات نباشد. ثبت واقعی اطلاعات ضروری میباشد و متمنی است در این باره تمرکزفکر نمایید.

بعد از ضبط نام و یا ورود به سایت شما نام کاربری نفس را در قسمت چپ سایت مشاهده میکنید. حالا عام چیز فراهم است تا از فروشگاه نمایید. روی محصول مورد نظر کلیک نموده تا وارد صفحه تولید شوید بعد از خواندن معلومات مربوط به محصول و اطمینان از رنگ و سایز و تعداد مورد نیاز، دکمه افزودن به سبد را انتخاب نمایید. پس از اینکه محصولات مورد نیاز خود را در سایت پیدا کردید وارد سبد شوید تا ثبت سفارش خود را نهایی کنید، در این بار امکان ویرایش آدرس دارید و یا می‌توانید آدرس نوین خود را وارد کنید. پایین صفحه جمع کل خرید عمده کت و شلوار و نوع حمل و نقل را انتخاب نمایید. در صورتی که از دانسته‌ها درج شده اطمینان حاصل نمودید دکمه ثبت سفارش را بزنید. در صفحه آینده صفه بانکی شما مشخص می گردد. با انتخاب رواق مورد نظر وارد صفحه پرداخت شوید و با ورود اطلاعات کارت بانکی سفارش خود را نهایی کنید.

آموزش پایانی دوخت کت و شلوار

عمده کاور کت و شلوار | عمده فروشی اینترنتی -- سال 1400

قیمت های عمدکس دقیقا برابر لیست قیمت کارخانه است و بنابراین نیازی به مراجعه شخصی شما به کارخانه ها و صرف وقت و هزینه نیست.

بله، تمامی قیمت ها در عمدکس در اسرع مهلت به روز می گردد.

کارت هدیه عمدکس (ایکس بن)، میزان مشخصی رهاورد ریالی است که می توانید با آن از عمدکس کنید.

ابتدا کالاهای مورد نظرتان را به سبد پرداخت امان اضافه کنید. موقع تسویه حساب، کدی را که عذار کارت هدیه تان نوشته شده است، در فاکتور رسیده کنید و از تان لذت ببرید.

برخی از کارت های هدیه برای زمان محدودی اعتبار دارند و روی آنها تاریخ انقضا ثبت شده است. اما اگر روی کارت هدیه شما هیچ تاریخ انقضایی نوشته نشده، یعنی تاریخ مصرف ندارد هر زمان که تمایل دارید می توانید از با تخفیف خویش استعمال کنید.

به دلیل اینکه کارخانه ها در هر فصل رنگ های جدیدی از کالاها را عرضه می دهند و مغازه داران برحسب با همان فام ها پیش می روند، اکثر کالاهای عمدکس به صورت میکس ارائه می گردد. در صورتی که رنگ خاصی از محصولی خاص را نذر دارید، با تماس با عمدکس از آخرین رنگ های موجود در انبار داننده شوید و با تایید تلفنی موجود بودن رنگ مورد نظرتان، در صورت گرایش سفارش دهید و در توضیحات سفارش، رنگ مورد نظرتان را قید کنید.

عمده کت و شلوار زنانه | ارزانترین عمده فروشی اینترنتی -

ملزم به ذکر است که عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به مشتری است و ممکن است در جزئیات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد که به اتکا آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک بود مغایرت مشخصات فنی درج شده در سایت می‌باشد.