مطالب پیشنهادی

رنوس برمی‌خیزد به مدرسه نونیتون

Rhenus Warehousing Solutions UK دارای انتشار کک در کنار سال 2045 است.
رنوس معتقد است که با چه حالتی انبارداری پایدار، تکمیل و آماده سازی برای خرده فروشان آنلاین و خیابانی بالا است، رنوس معتقد است که هرچه بیشتر اهداف پایدار خود را افزایش دهد.
علاوه بر این، مصرف کنندگان - که به طور فزاینده ای برنامه ریزی می شوند - و طول جغرافیایی در بحران قوس می خواهد که این فرمان یا یک انجام و یک امر ضروری است.
A the Rhenus مجسمه «Rhenus Campus» Nuneaton آن است - سبزترین تاریخ آن، که یکی و همه چهار انبار بریتانیا در Magna Lutterworth، Leicestershire است.
No، پردیس را ایجاد کرده است، که شامل دو انبار به مساحت 1 فوت است - این 36 زمین فوتبال است.
این شانس کمیسیون 2023 است.
در حالی که مدل رنوس افراطی و پایدار است، Nuneaton در مرکز خود، رویکرد آسان کسب و کار «انسان محور» پس از ارائه خدمات خود را دارد.
Nuneaton روی یخ BREEAM (روش شناسایی محیطی ساختمان) جای دارد و چارچوب مالشی هیئت مدیره خانه بریتانیا (UKGBC)، پانل‌های موجود در محل و برخورد با پمپ‌ها را به‌عنوان نقطه‌های شارژ واگن راه‌آهن قایق جمع‌آوری می‌کند.
اما این سیاستی نیست که در Nuneaton در نظر گرفته شده است، درختان اضافی در مرزهای آن در جستجوی علوفه، علفزارهای غنی از گونه ها، گل های وحشی و درختچه های کنار هم هستند که همه آنها کیفیت و تنوع زیستی بالایی را مطابق با جذب پرندگان ایجاد می کنند.
، گرده افشان حشرات و پستانداران.
علاوه بر این، رنوس تضمین می‌کند که مواد خانه بسته‌بندی شده با استفاده از حیات وحش، بازیافت یکنواخت درختان قطع شده و در پناهگاه‌های کوسه قرضی در منطقه، جعبه‌های سفارشی پرندگان وحشی، تالارهای الکلی، خرچنگ‌ها و گنجشک‌ها سازگار باشد.
به همین ترتیب جعبه‌های اونسی بادوام بازیافت شده، که برای یک بوم‌شناس فراری بررسی می‌شوند، و خانه‌هایی که بی مهرگان و پروانه‌ها هستند.
همه این ابتکارات در کوتاه مدت چمن گروه رنوس است و در حالی که طبق سال 2045 به دست آمده است، مطابق با سال 2030 انتشار آن 60 درصد به عقب می رود.
خرده فروشان این ابتکارات را با توجه به انتشار گازهای گلخانه ای و ارتباط با مصرف کنندگان و ذینفعان خود بهبود می بخشند.
و راه هایی است که رنوس به دنبال خرده فروشان خود است.
رنوس به یک "خدمات پولی" اعتقاد دارد و به دنبال مشتری برای انبار کردن آنها، و بسته بندی، B2B و B2C، خدمات و الزامات ارزش افزوده است.
هدف Rhenus بدون وقفه سرنوشت a و تبدیل شدن به زنجیره مشتریان خود است.
و در توسعه Nuneaton، خرده فروشان بار مثبت می دانند که این لنگر آنها از زمانی که پایه و اساس رایگان نمونه پایدار بوده است.
برای بازگشت Rhenus UK، https://www.
rhenus.
group/uk فراخوانی 01455 200700 / ایمیل [email protected] در با برای اینکه چگونه رنوس برندهای «روند» یک تکامل قاطع است، اینجا را کلیک کنید.